"WINTERNALIA - znajdź swoją pasję" 17.01.2017

W najbliższy wtorek (17 stycznia 2017 r.) odbędzie się kolejny Dzień Wydziału - WINTERNALIA.
Na wtorek zaplanowano szereg ciekawych imprez, które skupione są pod wspólnym hasłem "POZNAJ SWOJĄ PASJĘ!"
Od 10.00 do 18.00 będzie się dużo działo. Zajęcia, warsztaty, wykłady, pokazy teatralne, na których można znaleźć inspirację do nowych, ciekawych i wartościowych działań (szczegóły: https://www.facebook.com/events/1138448662941086/).
W imieniu władz dziekańskich zachęcamy do wzięcia udziału w tej imprezie zarówno studentów, jak i wykładowców. Na każdych zajęciach będą tworzone listy uczestników oraz wydawane zaświadczenia uczestnictwa, w oparciu o które można usprawiedliwić nieobecność studentów podczas kursowych zajęć odbywających się w tym czasie.
Dzień Wydziału jest tylko raz w roku – uczyńmy go wspólnie niezwykłym, inspirującym i niezapomnianym.
Imprezę przygotowali studenci III roku Pedagogiki szkolnej z animacją kulturalną."