Dzień z Biurem Karier UWM

W dniach 23 lutego 2017 r. - 27 kwietnia 2017 r. w Uniwersytecie zostanie przeprowadzona akcja informacyjna pn. „Dzień z Biurem Karier UWM", promująca wśród studentów i doktorantów działalność Biura Karier UWM w Olsztynie oraz zasady rekrutacji studentów do projektu mającego na celu podnoszenie kompetencji oraz rozwijanie postawy przedsiębiorczej.

W ramach Dnia z Biurem Karier UWM odbędą się spotkania na wszystkich Wydziałach. Na Wydziale Nauk Społecznych będą one miały miejsce 09.03.2017 r.(czwartek)  w godzinach 10.30 -13.30 przy  ul. Żołnierska 14, parter hol przy wejściu głównym i przy ul. F. Szrajbera 11, parter hol przy wejściu głównym.

Zachęcamy do korzystania z usług Biura Karier UWM. Więcej informacji w załącznikach.