19 lutego 2023 r. - ważne wydarzenia dla nauki polskiej i światowej

Kopernik

Dziś przypada 550 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika oraz DZIEŃ NAUKI POLSKIEJ. Niech to święto inspiruje do pójścia w ślady jednego z najwybitniejszych polskich i światowych uczonych oraz wzmacnia zainteresowanie nauką.

W dniach od 13 do 19 lutego 2023 r. na łamach fb wns upowszechniamy projekt dydaktyczny pt. "Sesja z Mikołajem Kopernikiem". Projekt wykonały Studentki pierwszego roku z kierunku Pedagogika - Wiktoria Grzywińska, Maja Moryc, Zuzanna Nicewicz, Zuzanna Stefańska oraz z kierunku Pedagogika specjalna - Laura Głębocka, Oliwia Kadelska, Oliwia Moczydłowska. Poza informacjami o uczelniach, na których studiował i pracował M. Kopernik, zamieszczono też krzyżówkę, do której rozwiązania serdecznie zachęcamy.

w imieniu Autorek projektu
Maria Radziszewska